Język angielski maturalny

Wybór języka obcego na egzaminie maturalnym jest obowiązkiem każdego ucznia, który chce do niego przystąpić. Wysoki wynik może znacznie ułatwić przyjęcie na wiele kierunków studiów, a także przygotować do dalszej nauki w kraju lub za granicą. Warto zadbać o swoje umiejętności na długo przed egzaminem i poprawić wszelkie niedociągnięcia, by uzyskać satysfakcjonującą ilość punktów. Pomoże w tym nasza szkoła języka angielskiego z Wrocławia, Your English School.


Prowadzimy kursy językowe dla maturzystów, nakierowane na przygotowanie do egzaminu pisemnego i ustnego. Uczestnicy przyswajają wiadomości z zakresu słownictwa i gramatyki, ćwiczą rozumienie materiałów ze słuchania oraz rozwiązywanie testów opartych na czytaniu ze zrozumieniem. Uczą się także płynnego porozumiewania się w języku angielskim, co jest niezbędne na egzaminie ustnym. Zajęcia są przygotowywane zgodnie z zakresem materiału, jaki jest wymagany na egzaminie maturalnym, dlatego uczestnictwo w nich pozwala opanować wszystkie niezbędne zagadnienia.


Lekcje w naszej szkole są prowadzone przez doświadczonych lektorów, w oparciu o metodę blended learning. Polega ona na połączeniu uczestnictwa w zajęciach z nauczycielem oraz pracy we własnym zakresie za pomocą platformy e-learningowej, pozwalającej na przećwiczenie każdego tematu.


Prowadzimy zajęcia grupowe, a także indywidualne, również z dojazdem do kursantów. Nasza oferta jest wyjątkowo elastyczna, co pozwala na dostosowanie jej do wymagań naszych Klientów. Pomagamy przyswoić sobie cały materiał, jak i uzupełnić konkretne braki w wiedzy i umiejętnościach.