Język angielski ogólny

Jeżeli chcesz poprawić swoje ogólne umiejętności związane z językiem angielskim, skorzystaj ze specjalnie przygotowanych do tego celu kursów, prowadzonych przez nasze Centrum Językowe Your English School z Wrocławia. Prowadzimy zajęcia General English, które pomagają przyswoić sobie angielski od podstaw, a także uzupełnić braki w wiedzy i pokonać barierę, występującą przy bezpośrednich próbach porozumiewania się.


Oferujemy zajęcia grupowe i indywidualne, zarówno stacjonarne, jak i z dojazdem do Klienta. Prowadzimy kursy online i proponujemy rozbudowaną platformę e-learningową, pozwalającą na przyswajanie sobie wiadomości w wybranym przez siebie czasie.


Organizujemy kursy angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Są nakierowane na sprawne przyswajanie słownictwa, zasad gramatyki oraz pokonanie bariery związanej z mówieniem. Ponieważ wiemy, jak ważne jest przełamanie się i aktywne uczestnictwo w zajęciach, lekcje są ułożone w taki sposób, by każdy kursant miał szansę przećwiczyć i poszerzyć swoje umiejętności.


Wykorzystujemy nowoczesne sposoby nauki – każdy uczestnik korzysta na zajęciach z tabletu, który umożliwia interaktywną naukę, połączoną z rozrywką. Stosujemy metodę blended learning, pozwalającą na wykonywanie znacznych postępów w krótkim czasie. Polega ona na połączeniu lekcji z nauczycielem z utrwalającymi ćwiczeniami za pomocą platformy e-learningowej.


Zajęcia są dostosowywane do wieku i poziomu zaawansowania uczestników. Dzięki temu pozwalają nadrobić braki w znajomości języka i uzyskać satysfakcjonujący poziom przy oszczędności czasu.