Język angielski specjalistyczny

Chcesz przyswoić sobie specjalistyczny język angielski, który pozwoli Ci podnieść swoje kwalifikacje w pracy i przygotować się do niecodziennych sytuacji? Nasza szkoła języka angielskiego z Wrocławia organizuje specjalistyczne seminaria, których zadaniem jest przyspieszona nauka odpowiedniego słownictwa oraz umiejętności związanych z jego wykorzystaniem w konkretnych sytuacjach.


Wśród organizowanych przez nas zajęć znajdują się seminaria, które obejmują tematykę:

  • negocjacji,
  • spotkań biznesowych,
  • obsługi w hotelarstwie i gastronomii,
  • techniczną,
  • prawniczą.

Nasze kursy języka angielskiego są skierowane do osób dorosłych, które mają konkretne wymagania odnośnie zakresu wiadomości, jakie chcą przyswoić. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych lektorów, którzy są nakierowani na aktywne nauczanie. Celem jest przekazanie specjalistycznego słownictwa i zasad jego wykorzystania w krótkim czasie, co pozwala każdemu uczestnikowi sprawnie podnieść swoje umiejętności.

W naszej szkole wykorzystujemy metodę blended learning, która łączy naturalną naukę z nauczycielem z wykorzystaniem platformy e-learningowej, do której kursanci mają nieograniczony dostęp. Dzięki temu można na własną rękę utrwalać wiedzę i umiejętności, zdobywane na lekcjach z lektorem.

Przykładamy wagę do pięciu sprawności, które składają się na naukę płynnego posługiwania się językiem angielskim, także specjalistycznym. Należy do nich mówienie, porozumiewanie się, słuchanie i rozumienie, czytanie i rozumienie oraz pisanie. Kładziemy nacisk na zajęcia, na których uczestnicy są aktywni przez większość czasu, co znacznie wpływa na tempo nauki.