Kursy:


Kursy dla dzieci (6-7 lat)

Maluchy w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym posiadają naturalny talent do nauki języków, a dowodem na to jest fakt, jak świetnie mówią w swoim ojczystym języku. My wykorzystujemy ich wrodzoną umiejętność. Proponując zajęcia w formie zabawy w języku obcym, skutecznie uczymy mówić i przekonujemy, że angielski dla dzieci może być również wyśmienitą zabawą.


Podczas lekcji angielskiego dla dzieci w naszej szkole we Wrocławiu udostępniamy małym uczniom najnowocześniejsze technologie wspomagające przyswajanie materiału. Oprócz tradycyjnych materiałów – podręcznika i ćwiczeń – wykorzystujemy również specjalnie dopasowane do ich wieku materiały interaktywne. Każdy z naszych słuchaczy pracuje z tabletem. Mali kursanci mają podczas zajęć sporo radości, a dzięki aktywizowaniu wszystkich zmysłów nauka staje się jeszcze bardziej efektywna. U nas nie ma czasu na nudę!

Metoda

Zajęcia z nauczycielem - uczymy metodą naturalną

  1. lekcje prowadzimy w języku docelowym, czyli na przykład języka angielskiego uczymy po angielsku;
  2. uczymy gramatyki w kontekście sytuacyjnym – czyli poprzez odgrywanie z nauczycielem różnego rodzaju scenek; wszystko po to, aby wiedzieć, kiedy korzystamy z danej konstrukcji gramatycznej;
  3. od samego początku gwarantujemy aktywny, co najmniej 50% udział ucznia w lekcji;
  4. kładziemy nacisk na 5 sprawności językowych:
  • mówienie
  • porozumiewanie się
  • słuchanie i rozumienie
  • czytanie i rozumienie
  • pisanie


 Mali słuchacze uczą się poprzez rozwiązywanie quizów, naukę piosenek, słuchanie oraz powtarzanie gramatyki w kontekście!

  ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ O SZCZEGÓŁY, tel. 515 276 770