Kursy:


Kursy dla dzieci starszych i młodzieży 

(8-9,10-11,12-13,14-15 lat)


Praca z dziećmi starszymi i  gimnazjalistami,  jest nie lada wyzwaniem, ale daje dużo satysfakcji. 

To nie są już małe dzieci, ale osoby, które po części stanowią o sobie i swoim życiu. Gimnazjalista wie dokładnie co lubi, co mu pasuje a czym absolutnie się nie zajmuje. Pomysłowość i talenty młodych ludzi  to rzeczy, które bierzemy pod uwagę.


Tematyka i słownictwo dopasowane do potrzeb i zainteresowań wiekowych naszych słuchaczy. Poruszane zagadnienia odnoszą się do rzeczywistych sytuacji i wyzwań wziętych z życia młodych ludzi. A oprócz tego dopasowanie do wymogów szkoły , pomoc w przygotowaniu do testów gimnazjalnych, matury i innych egzaminów.

Dobieramy młodzież  pod względem wieku i stopnia zaawansowania w języku. Młodzież ma  podobne możliwości intelektualne i zainteresowania a to sprawia, że nauka jest dla nich większą zabawą i wyzwaniem.


Na lekcjach dzieci mają dostęp do najnowszych technologii. Podczas lekcji poza tradycyjnymi materiałami (podręcznik i ćwiczenia) wykorzystujemy specjalnie opracowane do wieku dziecka interaktywne materiały. Każde dziecko podczas lekcji pracuje z tabletem. Sprawia to dzieciom ogromną radość, aktywizując przy tym wszystkie zmysły dzięki czemu nauka jest jeszcze bardziej efektywna. U nas nie ma czasu na nudę!

Metoda

Zajęcia z nauczycielem - uczymy metodą naturalną 

  1. lekcje prowadzimy w języku docelowym, czyli na przykład języka angielskiego uczymy po angielsku;
  2. uczymy gramatyki w kontekście sytuacyjnym, – czyli poprzez odgrywanie z nauczycielem różnego rodzaju scenek; wszystko po to, aby wiedzieć, kiedy korzystamy z danej konstrukcji gramatycznej;
  3. od samego początku gwarantujemy aktywny, co najmniej 50% udział ucznia w lekcji;
  4. kładziemy nacisk na 5 sprawności językowych:
  • mówienie
  • porozumiewanie się
  • słuchanie i rozumienie
  • czytanie i rozumienie
  • pisanie
ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ O SZCZEGÓŁY, tel. 695 949 765