Kursy specjalne

MODUŁY

Ekspresowe pakiety edukacyjne to nowe rozwiązanie dla osób, które lubią osiągać wyznaczone cele w szybkim czasie i cieszyć się pełnym sukcesem. Jeśli nie brakuje Ci motywacji, chęci do nauki, a jednocześnie natłok innych zadań nie pozwala na regularne lekcje i dojazdy jest to oferta dla Ciebie. Wystarczy miesiąc - bo każdy moduł trwa dokładnie tyle samo. Zdecyduj tylko jaki stopień intensywności wybierzesz:


MODUŁ PRZYSPIESZONY - 24 lekcje, 3 x 2

To zintensyfikowane zajęcia dla osób mających konkretne potrzeby językowe i sytuacje do opanowania, np.: przygotowanie prezentacji, sztuka prowadzenia prezentacji, rozmowa o pracę, rozmowa telefoniczna etc.


Zajęcia : 24 LEKCJE INDYWIDUALNE.
Częstotliwość: 2 x w tygodniu po 3 lekcje lub 3 x w tygodniu po 2 lekcje.

Zajęcia odbywają się pomiędzy 8:00 a 20:45;  w soboty od 8:00 do 14:00. Szczególnie polecane grupom zawodowym farmaceutów i przedstawicieli handlowych, call centers.MODUŁ EXPRESOWY - 36 lekcji, 3 x 3

Intensywna nauka dla osób, które mogą uczyć się trzy razy w tygodniu po 3 lekcje. Znakomity do intensywnych przygotowań przed egzaminem, wyjazdem zagranicznym lub podjęciem pracy wymagającej biegłej i swobodnej mowy w języku obcym.


Zajęcia: 36 LEKCJI INDYWIDUALNYCH.

Częstotliwość zajęć: 3x w tygodniu po 3 lekcje.

Zajęcia odbywają się pomiędzy 8:00 a 20:45;  w soboty od 8:00 do 14:00MODUŁ PRIORYTETOWY  - 48 lekcji, 3 x 4

Bardzo intensywna nauka dla ludzi super - zmotywowanych, często wymagających znajomości specjalistycznej terminologii, Business English bądź dla pracowników naukowych poszczególnych dziedzin. Idealne przed sympozjum, konferencją, wyjazdem służbowym.


Zajęcia: 48 LEKCJI INDYWIDUALNYCH
Częstotliwość zajęć: 3 x w tygodniu po 4 lekcje lub 4 x w tygodniu po 3 lekcje.

Zajęcia odbywają się pomiędzy 8:00 a 20:45;  w soboty od 8:00 do 14:00.

Na indywidualne życzenie możliwe są zajęcia w niedzielę.


W każdym przypadku istnieje możliwość przełożenia zajęć. Należy tego dokonać dzień wcześniej do 17:00.

Elastyczność to podstawa w kursach specjalnych, dlatego zajęcia mogą odbywać się zarówno w Centrum YES jak i w miejscu indywidualnie ustalonym z klientem.