MOBILNA SZKOŁA czyli LEKCJE Z DOJAZDEM

Kolejny już rok organizujemy zajęcia z dojazdem do naszych studentów. 


Oferujemy naukę języków na wszystkich poziomach

         


Organizujemy zajęcia na wszystkich poziomach z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego.

Proponujemy zajęcia dla dzieci od lat 6-ciu, młodzieży i dorosłych. Mogą być to zajęcia indywidualne lub w małych grupach u Państwa w domu.

Profil zajęć dopasowujemy do Państwa potrzeb. Może być to kurs ogólny lub specjalistyczny lub przygotowujący do egzaminów np.: egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego, międzynarodowego. Program zajęć zawsze ustalany jest indywidualnie z każdym słuchaczem i może być modyfikowany po konsultacji z nauczycielem na każdym etapie nauki.


ZALETY:

- oszczędzasz czas, który poświęciłbyś na dowiezienie dziecka lub swój dojazd 

- podczas nauki dziecka, jesteś w domu i możesz odpocząć

- zajęcia możesz zacząć w dowolnym momencie i w dowolnym momencie je przerwać

- zindywidualizowane nauczanie, dopasowane do potrzeb


NASI LEKTORZY:

Nasi wykładowcy to kadra starannie dobranych lektorów i nauczycieli, doskonale przygotowani  merytorycznie, sprawdzeni pod kątem znajomości języka i przedmiotu oraz umiejętności pedagogicznych. Każdy z nich ma dziennik i plan pracy, który przedstawia po pierwszej lekcji rodzicom. Na koniec semestru dajemy raporty pedagogiczne o postępach uczniów. Regularne testy i zadania domowe sprawiają, że efekty są szybko widoczne.